KONST / Litografier / Färglitografi 13464067
nr 1346 4067
Bertil Warnolf
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, Komposition med häftapparater. Signerad, numrerad 52/250, daterad -88. Motivet: ca 22,5x26 cm, oramat löst blad
Bertil Warnolf, född 1950 i Malmö, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:18:14
31/8 21:18:39
Bertil Warnolf
Läs mer om Bertil Warnolf